MİKRO SİLİKON YUMUŞATICI

ENS MİKRO 5500

Mikro Silikon Yumuşatıcı

Oldukça konsantre, non-iyonik mikro silikon ENS MİKRO 5500 özellikle sentetiklere, pamuk ve poliester karıșımlara, poliester polar kumașlara ve yüne doḡal ipeksi tușe saḡlaması için tasarlanmıștır.

ENS MİKRO 5500, hem doğal hem de doğal sentetik tekstil karışımlarını yumuşatmak için kullanılabilen yeni nesil reaktif olmayan bir amino fonksiyonlu silikon sıvı yumuşatıcıdır. ENS MİKRO 5500, dokuma ve örme kumaşlara çok yumuşak, yumuşak ve elastik bir dokunuş sağlamak için tasarlanmıştır. ENS MİKRO 5500, yıkama ve aşınmayı, kırışıkların geri kazanılmasını, yırtılma mukavemeti özelliklerini geliştirmenin yanı sıra aşınma kaybını azaltır. ENS MİKRO 5500 uygulamaları sırasında renkli tekstilin gölge-renk haslığı özellikleri üzerinde hiçbir zararlı etki gözlenmemiştir. Dikişten önce kumaşlara uygulanırsa, ENS MİKRO 5500 dikiş işleminin kolaylığını ve kalitesini önemli ölçüde artıracaktır.

Konsantre bir üründür,renkli ve beyaz doğal - sentetik tüm elyaflar ile bunların karışımlarında kullanılır.
Kimyasal olarak özellik sağlanan micro yapısı ,tekstilin rengine derinlik ve parlaklık kazandırır, dolgun kaygan bir tuşe verir.
Elyaf tarafından emiş gücü yüksektir, etkisi uzun süre kalır.
Tekstilde kalite sağlayan hidrofiliteyi olumsuz olarak etkilemez.
Beyaz tekstilde sararma yapmaz.
Renkli kumaşta renk değişimine yol açmaz.
Biyolojik olarak parçalanabilir, çevre sağlığına uygundur.